Pénzügyi ügyintéző

Byhrd

A térség hulladékgazdálkodási, építőipari, agrárgazdasági szektorában kimagasló szakmai eredményeket elérő, folyamatosan fejlődő vállalatcsoport részeként keressük leendő csapattagunkat

Pénzügyi ügyintéző pozícióban

Annak érdekében, hogy úgy érezd, megtaláltad a legjobb helyed, az alábbiakat nyújtjuk:

  • Folyamatosan fejlődő, innovatív cég, biztos vállalati háttérrel és jövőképpel
  • Kiszámítható, család-/magánéletbarát munkarend
  • Munkád és szakmai tudásod anyagi és erkölcsi elismerése
  • Munkába járásod költségéhez 30 Ft/km-rel való hozzájárulás
  • Színvonalas munkakörnyezet, megfelelő technikai háttér és eszközök biztosítása
  • Jó hangulatú légkör, emberközeli, összetartó, támogató kollégákkal
  • Komplex feladatok során szakmai gazdagodás lehetősége
  • Évi több alkalommal színes céges rendezvények, csapatépítő programok
  • Munkáddal kapcsolatos visszajelzés, személyes fejlődésed támogatása

Milyen feladatokkal találkozhatsz rendszeresen?

  • Szállítói, vevői számlák, bankszámlakivonatok kezelése, ügyviteli rendszerbe rögzítése, gondozása
  • Számlázási feladatok ellátása, utalások ellenőrzése
  • Pénzügyi adatszolgáltatásokban, bevallásokban való részvétel
  • Szerződések, egyéb dokumentumok menedzselése
  • Jelentések, kimutatások készítése
  • Géppark munkavégzésének dokumentálása
  • Fuvarlevelek, gépüzemnaplók, munkalapok ellenőrzése, fuvarfeladatok feldolgozása
  • HU-GO rendszer használata
  • Kapcsolattartás, partnerekkel, ügyfelekkel, fuvarszervezőkkel
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Kapcsolódó adminisztratív, iratrendezési feladatok ellátása

Munkavégzésed helyszíne:

  • 3526 Miskolc, Mechatronikai park 14.

Amire a pozíció betöltéséhez szükséged van:

  • Középfokú gazdasági, vagy logisztikai végzettség
  • Pénzügyi, vagy logisztikai adminisztrációs területen szerzett legalább 2 év tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeret (Office alkalmazások, Outlook)
  • Gyorsaság, precizitás
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Csapatmunka és együttműködési készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Feladatcentrikus hozzáállás

Előnyt jelenthet számodra:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Építőiparban vagy műszaki területen szerzett tapasztalat

Legyél Te is csapatunk tagja! Amennyiben úgy érzed, a fenti sorok Rólad szólnak, ne habozz, jelentkezz még ma, érdeklődve várjuk pályázatod magyar nyelvű önéletrajzzal.

    *Kötelezően kitöltendő

    About the author

    hrd administrator